Przejdź do głównej zawartości

Wycieczka IV - Piknik rodzinny w Parku Jordana

Wczoraj (21.05.) wybraliśmy się na długo wyczekiwany piknik rodzinny. Organizowany był w Parku Jordana w Krakowie, a temat przewodni "Poznaj małopolskie parki narodowe" bardzo nam pasował.

Na miejscu zastaliśmy namioty (każdy park miał swój), w których dzieci dostawały zadania do wykonania. Po zweryfikowaniu pięciu poprawnie wykonanych zadań (podbijano je pieczątkami) Nikolka otrzymała medal.
Została również Przyjacielem parku narodowego (i tutaj też medal potwierdzający), jak również odpowiedziała na pytanie, które sama sobie "wykręciła" na kole losującym. 💪😁
Układała wielkie domino, malowała salamandrę farbkami i znaczyła drzewo pieczątką. Omijała szerokim łukiem pluszowe zwierzątka (z którymi my z D. zrobiliśmy sobie zdjęcia 😂)i z pomocą taty dostała sadzonkę jodły (i drugą dla kuzynki) za rozpoznawanie drzew po gałązkach (dla mnie czarna magia 😨).

Wróciliśmy do domu z całą górą pamiątek i nagród. Mamy planszę "W Gorcach", czapko- komin Przyjaciela parku narodowego (co Nikolka uznała za "idealne w góry" 👀)
-genialna sprawa ;) -
- zakładka z wiewiórką jest trójwymiarowa (zmieniają się pory roku) -
- tatuaże -
- medale -
- oficjalny tytuł Przyjaciela parku narodowego -

Trasa: samochodem - 64 km

Skład na dziś:
        Nikolka
        mama Kasia
        tata Daniel

Komentarze

  1. Super zdobycze i bardzo ciekawa wycieczka. Gratulacje dla Nikoli.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pięknie dziękuję :) A zdobyczy sama jej zazdroszczę ;)

      Usuń

Prześlij komentarz