Przejdź do głównej zawartości

Wycieczka III - "Marchewka" Izdebnik

W niedzielę, 14 maja, pogoda była tak ładna (czego ostatnio jest jak na lekarstwo), że grzechem było siedzieć w domu.
W Izdebniku, a dokładniej w parku Pałacowym Domu Pomocy Społecznej, odbywała się coroczna Impreza Integracyjna "Jazda na koniach dla dzieci za jedną marchewkę dla konia".
Impreza trwała od godziny 11.00 do 17.00; później było wręczanie nagród.
-tutaj jeszcze przed mostem linowym-

Dotarliśmy niewiele po 11.00 i zgłosili Nikolkę do zawodów. Konkurencje były bardzo ciekawe, bo oprócz jazdy na koniku (Nikolka wybrała sobie jedynego białego kucyka i do niego wracała), próbowała swoich sił w strzelaniu z łuku (18pkt) oraz karabinka (22/35), rzucie podkową do żłobu (4/5) i spacerze mostem linowym.
Brała również udział w biegu w workach, a w ramach dogoterapii wygłaskałyśmy jednego takiego obecnego tam pupila. 😁
 Atrakcji było mnóstwo, łącznie z malowaniem twarzy, pełno słodyczy i napojów oraz pyszne posiłek w ramach obiadu. Wszystko całkowicie za darmo (a dokładnie za te marchewki dla koni, których my i z tego co widziałam, to większość osób - przywieźliśmy cała reklamówkę 😜)
Na koniec, podczas wyróżniania najlepszych w różnych kategoriach wiekowych, Nikolka otrzymała MEDAL. Była z siebie bardzo dumna, jak również my z niej. 🙌
Po wszystkim - z plecakiem załadowanym przekąskami, które Nikolka dostała, a nie zjadła - odwieźliśmy babcię Anię do domu i wstąpili na mecz lokalnego Sokoła Przytkowice. 😎⚽🏃

Trasa: samochodem - 34,4 km
           pieszo - kilka godzin na terenie parku 😏

Skład na dziś: 
       Nikolka
       mama Kasia
       tata Daniel
       babcia Ania

Komentarze