Przejdź do głównej zawartości

Uwaga KONKURS :)

Wraz z Asią z bloga Babskie Czytanie i Wydawnictwem Literackim przygotowaliśmy dla Was interesujący KONKURS, w którym można zdobyć emocjonującą powieść Broadchurch oraz wykonaną przeze mnie zakładkę. :)

Więcej o książce u Asi (tutaj), a o konkursie jest również informacja tutaj ;)

Konkurs odbywa się równocześnie na obydwóch blogach oraz na fanpejdżach. Zgłoszenie wystarczy pozostawić w jednym miejscu, wszystkie zgłoszenia będą brane pod uwagę w równym stopniu. Nagrodę w postaci zestawu "książka plus zakładka" przyznamy z Asią wspólnie, wybierając najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź na pytanie konkursowe. Gotowi? Więc do dzieła!
Konkurs rozpoczyna się 17 czerwca i trwa do 30 czerwca. Nagroda może być wysłana na terytorium Polski. Wyniki podamy do trzech dni od zakończenia konkursu.

Zadanie konkursowe polega na pozostawieniu w komentarzu na jednym z blogów lub fanpejdżów zgłoszenia, które powinno zawierać:

* wyrażenie chęci wzięcia udziału w konkursie
* adres mailowy
* odpowiedź na pytanie/zadanie konkursowe:

"Stwórz swój własny emocjonujący scenariusz serialu kryminalnego i ujmij go w kilku zdaniach. Zaskocz nas i spraw, że zechcemy obejrzeć Twój serial"

Bardzo prosimy również o polubienie naszych FP na facebooku (Babskie Czytanie oraz Robótkowy Świat Kasi) oraz udostępnianie informacji o konkursie. Nie jest to warunkiem, ale będzie nam miło, jeśli z nami zostaniecie. Osoby, które nie mają facebooka, mogą posłużyć się Google + :)

Zwycięzca otrzyma egzemplarz powieści Erin Kelly Broadchurch oraz wykonaną własnoręcznie przeze mnie zakładkę. Książka jest emocjonująca, a zakładka będzie pasowała do każdego mola książkowego, zatem do dzieła.Komentarze

  1. Wyrażam chęć wzięcia udziału

    marta.kruk23@gmail.com

    Lidia jest powszechnie lubianą dziesięciolatką mieszkającą wraz z rodzicami i dwójką starszych braci, w maleńkiej wiosce Luboszów. Jej poukładane życie zmienia się z chwilą znalezienia w plecaku listu z pogróżkami, co daje jej do zrozumienia, że nie jest aż tak lubiana jak myślała. Kiedy na podjeździe znajduje swojego ukochanego kota przejechanego przez samochód, mówi o wszystkim dorosłym, którzy bagatelizują sprawę… Czy zaginięcie mamy i ślady krwi w kuchni sprawią, że dorośli zaczną ją traktować poważniej? Kto chce zrujnować jej życie? Jakie tajemnice ujrzą światło dzienne po przesłuchaniu znajomych, a zwłaszcza…najbliższych?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz