Przejdź do głównej zawartości

KONKURS z okazji 3 urodzin bloga :D

Dziś minęły 3 lata od momentu założenia przeze mnie bloga. Jestem zadowolona z tego, jak się rozwinął przez ten czas. :)

Z tej okazji zapraszam wszystkich na KONKURS, który będzie trwał od dzisiaj (18.07) do 07.08.2016r. (niedziela) do północy.


Zadanie konkursowe:
Podaj 3 najlepsze - Twoim zdaniem - urodzinowe prezenty.
Mile widziane uzasadnienia takich, a nie innych wyborów. :)

Odpowiedzi proszę udzielać w komentarzach pod tym postem lub pod postem konkursowym na fb - tutaj.

Będzie mi bardzo miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych i/lub polubisz stronę na fb (Mama z pasjami), ale nie jest to warunek konieczny - nie będę tego sprawdzać.

Nagrodą będzie zakładka do książki, wybrana przez zwycięzce spośród widocznych na powyższym zdjęciu (przy czym ostatnie 2 zdjęcia to dwie strony jednej zakładki).
Wysyłam na terenie Polski.


Komentarze

 1. Jak dobry prezent to na pewno książka (bo czytać lubię, a książek nigdy dość), coś od serca, wybrane dla tej konkretnej osoby czy nawet zrobione własnoręcznie (liczy się gest? ;-)) albo chociażby wspólnie spędzony czas przy dobrej herbacie (niewiele rzeczy jest lepszych od herbaty z miodem i ploteczek :-D).

  OdpowiedzUsuń
 2. No to książka, najlepiej taka na którą czekam z niecierpliwością, bo np musi być przetłumaczona na polski, bądź taka, która jest ciężka do zdobycia, bo właśnie, książek nigdy dość, drugie: to mogą być oświadczyny, bądź też inne ważne, ale bardzo miłe wydarzenie, aby dzień urodzin był wyjątkowy, trzecie: to rzecz, przedmiot, który chce się mieć, ale np nie jest on w naszym zasięgu, tutaj nie mam konkretnego przykłady, albo mam, G często gubi pendrivy, czyli coś co jest mu wiecznie potrzebne, więc wiem czego mu potrzeba, może to nie jest oszałamiający prezent, ale chodziło o przykład :-) pozdrawiam i buźkę zostawiam :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświadczyny. .. heh się rozmarzyłam :)
   bardzo wygodnie mieć taki pomysł jak np. z tymi pendrivami ;)

   Usuń
 3. Z nimi to był tylko przykład :-) to może być cokolwiek, jeśli często się gubi klucze bądź nie można ich odnaleźć, to brelok ;-) jeśli się lubi tworzyć, majsterkować, to jakiś sprzęt, ot takie w sumie zwykłe rzeczy a chyba mogą sprawić radość :-) buźka :-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście książka,bo bez niej ani rusz :) Po drugie elegancka kolacja, gdzie bardziej liczy się czas poświęcony bez pośpiechu (i dzieci :) ), złoty pierścionek albo bransoletka - moje już mi się znudziły i przydałyby się nowe :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolacja przygotowana przez ukochaną osobę ♥

   Usuń
  2. U nas jest to, że 2-3 razy w miesiącu obiad przygotowuje i podaje Mąż, ale trudno jest się nim w pełni delektować, gdy trzeba odpowiadać na milion pytań naszych Milusińskich i co chwilę ratować jakieś spadające jedzenie :) Dlatego marzy mi się kolacja tylko we dwoje, gdzie będziemy mogli się sobie całkowicie poświęcić bez obaw, że zaraz rozmowa zostanie przerwana przez "mamo, a...", gdzie to nam będą usługiwać i wszystko podawać a nie my komuś, gdzie znowu będę przede wszystkim kobietą i żoną, a nie mamą :) Zwłaszcza, że od pięciu lat tylko 3 razy wyszliśmy bez dzieci: raz na wesele i 2 razy na spotkanie do przyjaciół, więc naprawdę marzy mi się wyjście, takie sam na sam, gdzie poczujemy się znowu jak młode, bezdzietne małżeństwo, które ma tylko siebie i w całości jest się tylko dla tej drugiej osoby...Marzy mi się takie kilka godzin tylko sam na sam, gdzie całym przygotowaniem i podaniem jedzenia, a także późniejszym posprzątaniem zajmie się ktoś inny :)

   Usuń
 5. Najlepsze urodzinowe prezenty to moim zdaniem: książki, kwiaty i wino. Ale aby były najlepsze powinny być spersonalizowane czyli idealnie dopasowane do obdarowanego i koniecznie z dedykacją, choć czasem coś niby zupełnie niepasującego może mile zaskoczyć i zainspirować! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz